הזזת נקודת ספרינקלרים

 
זה שיש לכם ספרינקלרים בעסק או בבית זה טוב ויפה, אך אתם חייבים גם להזיז אותם כאשר אתם עורכים שינויים במקום. יכול להיות ששינויים במבנה יהיו דבר חיובי, אולי אפילו החלטתם להתרחב ואולי לעבור מקום, וזה בדיוק הזמן להבין כיצד מתבצעת הזזת ספרינקלרים בפועל ומי עושה זאת.
 

מדוע יש צורך להזיז את הספרינקלרים?

 
הזזת ספרינלקרים היא פעולה שאינה נדירה אך גם לא כל כך נפוצה. מצד אחד התקנת ספרינקלרים היא מצב נפוץ כיון שעסקים רבים צריכים להתקין אותם בהתאם להוראות רישוי העסקים וזאת כדי לקבל אישור כיבוי אש לעסק שלהם ולפעול לפי החוק.

עם זאת הזזת הספרינלקרים היא משימה אחרת לגמרי מאחר והיא צריכה לשנות מחדש את התשתית שכבר הותקנה, הרי כל ספרינקלר מחובר אל תשתית המים וכך למעשה המשימה נעשית הרבה יותר מסובכת. ההזזה של הספרינלקרים נחוצה כיוון שיש אזורים חדשים שנבנו בעסק שלא יהיו מוגנים מפני שריפות בלעדיהם וכמובן אם העסק עובר מקום.
 

מי יכול להזיז את הספרינלקרים למקום אחר?

 
הזזת ספרינקלרים היא לא משימה שכל אחד יכול לבצע אלא רק אנשים שהוסמכו לכך. חשוב לזכור כי הזזת הספרינלקר יכולה להיות פשוטה מאוד או מסובכת מאוד בעיקר בהתאם למקצועיות והניסיון של איש המקצוע. בדרך כלל כדי להזיז את הספרינלקרים יש צורך ליצור קשר עם אותה החברה שהתקינה את המערכת וכך היא תדע בדיוק מה צריך לעשות כדי להזיז אותם בצורה המהירה והפשוטה ביותר, אך גם חברות אחרות יכולות לעשות זאת, חברות שפועלות באותו התחום, ייעוץ בטיחות באש.

חשוב לבצע השוואה בין ההצעות השונות של החברות ולא רק למען השוואת מחירים אלא למען פעולה טובה יותר.
 

כמה עולה להזיז את הספרינלקרים?

 
  • הזזת ספרינקלרים היא לא משימה זולה והיא יכולה לעלות לכם אלפי שקלים. בדרך כלל יש כמה ספרינלקרים ספורים בכל חדר כאשר בחדרים קטנים, כמו למשל בתוך משרד קטן או חדר בבית מגורים, יהיה ספרינקלר אחד או לכל היותר שניים. כך למעשה ההזזה אינה מסובכת וגם אינה יקרה כאשר גם בנייה של יחידת דיור נוספת בבית או התרחבות של תוספת בנייה בבניין משרדים, יש צורך בעוד ספרינקלר אחד או שניים בלבד.

  • לעומת זאת, מעבר של כמות גדולה של ספרינקלרים יהיה מסובך הרבה יותר למרות שהמחיר של הזזה כל ספרינקלר יהיה נמוך יותר. הזזה של ספרינקלר אחד יכולה לעלות 800 עד 1000 שקלים כאשר כמות גדולה של ספרינקלרים יכולה לעלות משמעותית פחות. כמובן שהמחיר כולל את הכל מהכול כולל הוצאה של הספרינקלר מהצינורות והתקנתו במקום החדש וכל מה שהפעולה עצמה דורשת. כמובן שהמחיר תלוי גם בתעריף של החברה ולכן חשוב מאוד לבצע סקר שוק.
 
 
ספרינקלרים
 
 
 

הספרינקלרים שומרים עליכם

 
שריפות יכולות לפרוץ בכל מקום, בבית הפרטי שלכם, בעסק ובמפעל. כדי להיות מוכנים לתרחיש הטרגי הזה כדאי מאוד שאנו ב-ש. הנדסת מיגון אש בע"מ נהיה חלק מתמונה. כבר שנים רבות אנו דואגים למגוון רחב של לקוחות מכל המגזרים, החל מהמגזר הפרטי ועד המגזר התעשייתי, ומתקינים את מערכות כיבוי וגילוי האש הטובות ביותר שיש.

ההתאמה לעסק תמיד מתבצעת בצורה האולטימטיבית וההגנה מושלמת. אנו גם נדאג שתקבלו את אישור כיבוי האש שאתם צריכים לפי כל הנהלים! ככה זה שצוות של מקצוענים דואג לכם לכל פרט ופרט, ולו הקטן ביותר!

פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם עם המערכות הטובות ביותר כולל תחזוקה מלאה ושירות שזמין בכל עת. מחכים לטלפון מכם כבר היום!