התקנת מערכות גילוי וכיבוי אש

 
לפני שאתם פותחים עסק, מכל סוג שהוא, חשוב שתדעו שכדי לקבל רישיון עסק צריך להתקין בו מערכות גילוי וכיבוי אש. אז איך תדעו אילו מערכות אתם באמת צריכים? ש. הנדסת מיגון אש בע"ממעמידה לשירותכם יועץ בטיחות מקצועי ומנוסה, שמוסמך כממונה בטיחות. בידיו ידע וניסיון של שנים רבות, והיכרות מעמיקה עם הדרישות השונות, כדי להתאים לכם את המערכות הדרושות.
 

התקנה לפי תוכניות

 
היועץ ישמח להגיע עד אליכם לפגישה שבמהלכה תעברו על הנושאים הבאים:
  • מה הייעוד המתוכנן של העסק
  • תוכניות הבנייה של המקום
  • מה הוראת המקר קובעת כדרישה עבור המקום המתוכנן (הוראה המקר מפרטת את דרישות והתקנים של הרשות הארצית לכבאות והצלה ושל חברות הביטוח)
  • מתן הצעת מחיר שכוללת: עלות עבודה, אגרות מכון התקנים לאחר התקנה והכנת תוכניות בטיחות ומתזים (במידת הצורך)
 
לאחר שאתם מאשרים את הצעת המחיר, נשמח לבצע עבורכם התאמה והתקנה של מערכות גילוי וכיבוי אש, הנדרשות לפי החוק.
 

התקנה לפי דרישה

 
ייתכן וכבר התקנתם בעבר מערכות גילוי וכיבוי אש, ושדרישות החוק מאז אותם ימים התעדכנו. לכן, ייתכן ותקבלו דרישות נוספות מטעם הרשות הארצית לכבאות והצלה או מטעם חברות הביטוח, מכל מיני סיבות שהן – ויהיה צורך בהשלמת מערכות גילוי וכיבוי אש.
 
נשמח להעמיד לשירותכם את יועץ הבטיחות שלנו, כדי ללוות אתכם בתהליך. היועץ שלנו יעבור על הדרישות שקיבלתם, יבדוק את המקום ויראה מה הציוד שקיים, מה צריך להוסיף או להחליף ומה צריך לשנות – הכול בהתאם לדרישות שנשלחו אליכם. לאחר מכן יעניק לכם הצעת מחיר. עם קבלת אישורכם, נתחיל בביצוע העבודה.
 
המומחים של ש. הנדסת מיגון אש בע"מ מלווים אתכם במקצועיות ומבצעים בשבילכם את כל ההתקנות הנדרשות, תוך עמידה בלוחות הזמנים, ובהתאם לדרישות ולאופי העסק שלכם.
 
 
לקבלת ייעוץ מקצועי התקשרו: 072-3296497
 
 

שירות למערכות כיבוי וגילוי אש

 
כדי לשמור על בטיחותכם באמת, לא מספיק רק להתקין מערכות לגילוי אש, אלא חייבים גם לבצע בדיקה פעם בשנה, כדי לוודא שהכול תקין ושמיש. וכאן – המומחים של ש. הנדסת מיגון אש בע"מ נכנסים לתמונה ומעניקים לכם שירות מקיף ויסודי!
 

מה אתם מקבלים?

 
  • בדיקת תקינותן של מערכות גילוי האש שיש לכם בעסק – הבדיקה כוללת מספר היבטים: בדיקת תחזוקה תקן 1220 חלק 11, הפעלות לכל גלאי העשן המותקנים במקום, בדיקת חיוג ללקוח / לכיבוי אש, בדיקת מתחים לקווים, בדיקת עומסים במערכת החשמל או במערכת הגילוי ועוד
  • קבלת דוח ליקויים שצריך לתקן (במידת הצורך)
  • הצעת מחיר אטרקטיבית לתיקון המערכות
  • תיקון ליקויים על ידי המומחים שלנו
  • אישור שנתי שניתן להציג לרשות הכבאות ולחברות הביטוח - במידה שהכול תקין (או לאחר התיקונים שביצענו עבורכם)
 

בדיקת מערכת מתזים

 
כדי להבטיח את תקינות המערכת ופעולתה בשעת חירום, חשוב לערוך בדיקות תקופתיות ולוודא שהכול תקין ומוכן לשימוש. אצלנו בש. הנדסת מיגון אש בע"מ מתמחים בביצוע בדיקות למערכות מתזים.
 
במסגרת הבדיקה אנחנו בודקים את כל המערכת, על כל ההיבטים הנדרשים, כולל:
 
 
חיזוקי צנרת
 
 
 
נזילות
 
 
 
לחץ מים
 
 
 
תוקף המתזים
 
 
 
 
 
תקינות הברזים
 
 
 
שליחת התראה למערכת גילוי אש בעת ביצוע דימוי זרימת מים
 
 
 
ועוד
 
 
 
 
נשמח לעמוד לשירותכם ולבצע עבורכם את כל הבדיקות התקופתיות למערכות כיבוי וגילוי אש.
הזמינו שירות עוד היום: 072-3296497.
 
מערכות כיבוי אש