ציוד כיבוי אש

 
כיום ישנם אמצעים רבים שיכולים לסייע לנו אם התפרצה שריפה בבית או במשרד: ממטפים, דרך גלגלונים ועד ברזי כיבוי אש ושלל אמצעים נוספים. חברת ש. הנדסת מיגון אש בע"ממסייעת לכם לבחור את האמצעים הרלבנטיים ביותר בעבורכם, בהתאם למטרת המבנה שספציפי שאתם מעוניינים לאבזר. אבל הרבה יותר חשוב מכך – היא מסייעת בתחזוקת הציוד השוטפת.
 

בדיקת ציוד כיבוי אש

 
אסונות אפשר למנוע בקלות, אם מקפידים על בדיקת ציוד כיבוי אש באופן תקופתי, כדי לוודא שהכול עובד כמו שצריך. ב- ש. הנדסת מיגון אש בע"מ זה בדיוק מה שאנחנו עושים: אנחנו מתמחים בבדיקת מערכות כיבוי וגילוי אש ובבדיקת ציוד נייד – שהוא חשוב לא פחות, ויכול להביא להבדל משמעותי בשעת חירום.
 

מה אנחנו בודקים בשבילכם?

 
גלגלונים – אנחנו נמלא את הגלגלון במים, נפתח את כולו ונוודא שאין בו נזילת מים
זרנוקי בד – אנחנו נבדוק שהזרנוקים עומדים בלחץ, את חופשיות הסיבוב בין גוף המצמד לצינורית, את שלמות האטם של מצמד הלחץ ועוד
מזנקים – נוודא את תקינות ידית ההפעלה
ברזי שריפה – נבדוק את תקינות ידית הפעלה, נזרים מים ונוודא אטימה ללא נזילות
מטפים – נעביר את המטפים בדיקה במעבדה מקצועית שמוסמכת למילוי ולחידוש מטפים
 

בדיקת מטפים במעבדה

 
כדי לבדוק מטפים, או כדי לחדש אותם, צריך לשלוח אותם למעבדה. אנחנו נגיע אליכם, כדי לקחת אותם למעבדה שלנו, ובינתיים ניתן לכם מטפים חלופיים. במעבדה המקצועית שלנו נבדוק את תוקף המטפים שלכם ואת הלחץ והמשקל של כל אחד ואחד מהם.

במידת הצורך, נפתח את המטף, כדי למלא או כדי להחליף לו את האבקה, ננקה לו את ראש ההפעלה, נחליף אטמים או שעונים, נכניס חנקן להרמת הלחץ, ולסיום - נתקין לו טבעת (פלומבה) המאשרת על בדיקה הידרוסטטית במטף.
 

חשוב לדעת

 
החומר שבמטפים תקף ל- 6 שנים, ולאחר מכן יש לבצע למטף בדיקה הידרוסטטית. לנו יש הסמכה לבצע בדיקה זו מטעם מכון התקנים הישראלי.
 
בדיקת ציוד כיבוי אש היא הכרח כדי לשמור על בטיחותכם. לתיאום בדיקות מקיפות לכל הציוד שברשותכם, חייגו עכשיו: 072-3296497.
 
ציוד לכיבוי אש